SCP-PL-190
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-190

Klasa podmiotu: Bezpieczny

Specjalne Czynności Przechowawcze:

SCP-PL-190 jest przechowywany w szafce do której dostęp ma tylko personel z kartą poziomu 2 i wyżej, po zamknięciu szafki rozpoczyna się odliczanie trwające 15 minut, po tym czasie z głośniczka wmontowanego przez pracowników placówki zostaje emitowany niezwykle głośny "biały szum".

Aby uniknąć śmierci należy biegać nie więcej 15 minut, przed ściągnięciem odpocząć około 10 minut i dopiero potem je ściągnąć.

Opis: SCP-PL-190 to para skórzanych butów w pudełku marki ██████, jedyne co je wyróżnia od zwyczajnych butów jest ich niezniszczalność, anomalne działanie i napis "David" w środku buta napisany czarnym mazakiem.

Właściwości podmiotu ujawniają się po jakiejkolwiek interakcji. Od momentu dotknięcia bądź założenia podmiotu zacznie wydobywać się muzyka. Każda osoba słyszy inną muzykę odpowiadającą jej guście muzycznym. Muzyka ma zachęcać do biegania, a "ofiara" odziana w butach nie odczuwa bólu ani zmęczenia, przez co może biegać w nich do momentu w którym umrze przez arytmie serca spowodowaną nadmiernym wysiłkiem fizycznym, ogromne otarcia bądź całkowity zanik mięśni.

Po nagłym ściągnięciu podmiotu znieczulenie na ból i zmęczenie zniknie, przez co organizm dozna szoku i "ofiara" obuwia umrze. W wypadku tylko lewego buta na nodze posiadamy znieczulenie na zmęczenie, jeżeli będzie to prawy but będzie nam dane tylko i wyłącznie znieczulenie na ból.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License