SCP-PL-1944
SCP-PL-1944

klasa - bezpieczna

Specjalne czynności przechowawcze:

niemożliwe jest przeniesienie całego obiektu , ponieważ jest to cmentarz znajdujący się w miejscowości -- w Polsce.

Opis:

SCP-PL-1944 to cmentarz, objawienie anomalii następuje , gdy dowolna osoba na terenie tego cmentarza będzie intensywnie myśleć o zmarłej osobie , którą znała (- -) ,grób i nagrobek tej osoby , niezależnie
czy istnieją czy nie, pojawi się pośrodku SCP-PL-1944. W samym środku cmentarza znajduje się jedyne znajdujące się na nim drzewo z gatunku cyprysowego oznaczonego jako SCP-PL-1944-1.
Pojawiający się grób z nagrobkiem są opisane jako SCP-PL-1944-2.
Sam kamień z nagrobka jest wybierany prawdopodobnie losowo ,jeśli (nagrobek) nie istniał wcześniej. Nagrobek 1944-2 zawsze zawiera podobiznę pochowanej osoby, podobizny z nagrobka 1944-2 zawsze są wykonane bardzo szczegółowo i realistycznie przy użyciu nieznanych narzędzi.
Na nagrobku 1944-2 zawsze jest ujawniona data śmierci (rok/miesiąc/dzień) pogrzebanej osoby
i przyczyna śmierci wyjawiona zawsze jednym lakonicznym zdaniem (np.:"zginą rozstrzelany przez hitlerowców","zasną czekając na przyjście Boga","_-—-").
Co ciekawsze , po odkopaniu i otworzeniu trumny 1944-2, zawsze odnajdywane są w środku szczątki osoby opisanej na nagrobku.
W przypadku kiedy nowy grób pojawia się na SCP-PL-1944 i istniał już na innym cmentarzu, poprzedni zostaje umieszczony w miejsce "przychodzącego". Zamiana jest niemożliwa gdy któryś z grobów mających zamienić się miejscami jest obserwowany przez człowieka. Kamery natomiast , doznają tymczasowego zakłócenia obrazu albo zacinają się na obrazie na moment tuż przed przemieszczeniem się grobów.
Niestety, przyzywanie grobów z epok przed I Wojną Światową zawsze kończy się niepowodzeniem.

Dodatki:
Dodatek I : Przyzywanie grobów przez nieautoryzowanego cywila: -- Konieczny, -- Konieczna,
-- Grochala

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License