"Szef"

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-195

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Specjalne czynności przechowawcze: SCP-PL-195 Jest zamknięty dla ludzi z dostępem mniejszym niż 2. Podczas gdy "Szefa" nie ma obiekt jest przeszukiwany. 17.06.20██ w dolnej szufladzie biurka znaleziono raport na temat SCP-173 (więcej szczegółów w załączniku D-2). Nie wiadomo jak "Szef" wchodzi do biura.

Opis: SCP-PL-195 to biuro pod numerem "195" w agencji reklamowej "█████" znajdującej się w samym centrum Gdańska. Jest ono uznane za podmiot SCP ponieważ codziennie w godzinach od 8.00 do 18.30. Przez ten cały czas czyta foldery z podpisami "raporty" i dzwoni pod numer: ███-███-███. Przedstawia się jako "Mike McBarne" i że mieszka w Gdańsku na ul. Otomińskiej. Okazuję się że znajduję się tam las. "Szef" lub inaczej SCP-PL-195-1 lubi rozmawiać jedynie z Dr.███. Oto załącznik D-1 od Dr███. z przesłuchaniem SCP-PL-195-1.
Załącznik D-1:

"Podmiot odpowiada lakonicznie na moje pytania i kiedy spytałem się z kim rozmawia kazał mi wyjść bo inaczej wezwie ochronę i żebym w żadnych raportach nie podawał jego odpowiedzi." Dr.███

Załącznik D-2:

17.06.20██ o godzinie 18.56 w dolnej szufladzie biurka "Szefa" znaleziono raport z wizerunkiem SCP-173 Dr.███ pytając o to co ma w folderze z podpisem "Raporty" odpowiedział mu (Załącznik dalej jest nieczytelny)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License