Grzyb

Identyfikator podmiotu: Scp-PL-1983

Klasa Podmiotu: Euclid

plesn-na-_qwrwewq.gif

Zdjęcie wykonane przez agenta █████

Specjalne Czynności Przechowawcze: Scp-PL-1983 musi być przechowywany w sterylnym pomieszczeniu o wymiarach 5m x 5m x 5m i bez dostępu do wentylacji. Musi być strzeżony przez przynajmniej dwóch trzech ochroniarzy w kombinezonach „Hazmat” i bronią palną. Pomieszczenie w którym znajduje się podmiot musi mieć powyżej 10-20 stopni Celsjusza.

Opis:

SCP 1983 to przypomina grzyb który zajmuje powierzchnie na wszystkich powierzchniach
Każda żywa tkanka pod wypływem podmiotu zostaje szybko zainfekowany i gnije.

Po około 5 minut obiekt pod wypływem SCP 1983 zostaje zwęglony a następnie zmieni się w pył.

Podmiot jak zaobserwował Dr.███████ rozprzestrzenia się szybko na każdej powierzchni.

Każda cząstka obiektu poza jego „terenem” musi zostać NATCHMIASTOWO zneutralizowana przez najbliższy oddział MTF wyposażony w kombinezony i miotacze ognia.

#Dokument 1.1:

O godzinie ██ dnia: ██.05.20██ r. próbka SCP 1983 została pobrana przez Dr.███████ na czas badań nad właściwościami podmiotu. Na wszelki wypadek przez około dwie godziny placówka ██ została zamknięta.

#Incydent 1.1:

Dnia ██.06.20██ r. podmiot wydostał się i zainfekował Agenta ██████. Po tym wypadku do podmiotu przydzielono minimum 3 ochroniarzy.

#Dodatek 1.1:
Wysłano agenta █████ lecz nie powrócił. SCP 1983 został znaleziony w budynku z 1939 roku w Polsce w miejscowości [USUNIĘTO]. Odnalazł go zespół MTF-Alpha 09 po skargach lokatorów na „znikających” ludzi w budynku.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License