SCP-PL-205

Identyfikator podmiotu: SCP- PL-205

Klasa podmiotu: Euclid Keter

Specjalne Czynności Przechowawcze: Podmiot ma być zamknięty w celi o wymiarach 10 metrów na 10 metrów o wysokości 5 metrów. Ściany przechowywali są wzmocnione miedzianymi blachami, po środku przechowywali ma być szklany pokój z miedzianymi kratami o grubości 5 cm.
Brama przechowywali ma być pod całodobową obserwacją przynajmniej 10 strażników. Kamery mają być rozlokowane w każdym rogu przechowywali, personel badawczy ba być za lustrem weneckim, ilość personelu badawczego nie może przekraczać siedem osób powyżej 4 poziomu dostępu.

Opis: SCP-PL-205 jest humanoidem mającym metr dziewięćdziesiąt wzrostu, skóra jest zbudowana w 46% z ołowiu i 54% polimeru koloru czarnego. Oczy są koloru jaskrawo czerwonego, obiekt ma bardzo wyczulone uszy (podczas złamania zabezpieczeń przez podmiot należy użyć syren o wysokiej częstotliwości) które odstają od reszty głowy obiektu. Podmiot umie przenikać przez większość materiałów oprócz: szkła, miedzi, drewno, cegły.
Kiedy podmiot atakuje wystrzeliwuje z dłoni ołowiowe strzałki. Obiekt wykazuje wysoką inteligencje, zdał 89% testów na inteligencie, wykazuje upodobania sadystyczne .

Dodatek: Incydent 205-01
Obiekt złamał zabezpieczenia podczas eksperymentu 205a1 kiedy D-6590 go dotknął podmiot zaatakował D-6590 miażdżąc mu cały tors i prawą rękę. Obiekt wywarzył drzwi przechowywali zabijając ██ strażników i zaczął uciekać po dwóch godzinach został pochwycony przez ██ strażników.

Incydent 205-02
Podmiot zaatakował personel klasy D kiedy ten go karmił. (Nie zalecam teraz nikomu nie wchodzić w interakcje z obiektem… a szczególnie dopóki nie zedrze się z ściany tych biedaków z personelu D - Dr. Senawski) Obiekt rozbił szybę wenecką zabijając cały personel badawczy położony w tym pokoju. Personel ochrony który próbował pochwycić obiekt był zmuszony do wychowania się z strefy, ogłoszono blokadę strefy, kamery zarejestrowały próby ,,udawania" ludzkiego głosu przez podmiot. Obiekt po czterdziestu minut dostał się do kanałów wentylacyjnych, zarządzono całkowitą blokadę placówki aż do przysłana oddziału personelu taktycznego. Oddziały personelu taktycznego weszły do placówki półgodziny po przybyciu na miejsce, podczas walk personelu z obiektem zginęło ████ personelu taktycznego i ████ personelu ochrony placówki.

Incydent 205-03
Podmiotowi podano środku uspakające w celu ponownego zbadania ciała. Obiekt padł na ziemie ciężko oddychając. Kiedy personel klasy D wszedł do szklanego pokoju gdzie leżał podmiot zaatakował ich jednemu rozrywająć szyje a resztę wymordował w 4 minuty, (Do wszystkich pracowników personelu badawczego zalecam nie wchodzić do przechowywali SCP-PL-205 aż do skończenia czyszczenia przechowywali obiektu… po prostu nie! - Dr Senawski

Eksperymęty

205-a1
Obiekt SCP-PL-205 ulokowano w pokoju o wymiarach 9 na 9 wyskokości 4 cały pokuj był wykonany z cegieł i miedzi. Wpuszczono 4 członków personelu klasy D którzy podali środki uspakajające podmiotowi i go zaatakowali. Podmiot po dwóch minutach zaczął wstawać nawet przy usilnych staraniach klasy D, kiedy wstał i się wyprostował rospoczą powolną i krwawą eliminacje klasy D (Mam prośbę do dowództwa o5… wyślijcie nam więcej ochrony.- Dr. Senawski)

Wszelkie eksperymęty zostały wstrzymane na czas nie określony z wyraźnej proźby o5 po incydencie 205-04 który zostanie zamieszczony pod tą informacją.

Incydent 205-04
Podmiot przełamał zabezpieczenia przechowywali zabijając ███ pracowników ochrony i ███ personelu badawczego w tym Dr. Senawskiego nadrządce badań nad obiektem SCP-PL-205 i przedostał się do strefy wyjściowej gdzie czekali na niego członkowie personely taktycznego i ochrony.
Po krótkiej walce podmiot zabił ███ ludzi, pozostały personel badawczy i taktyczny uznali że najlepiej będzie wysadzić pracówke po ewakuacji personelu badawczego. Po szybkiej ewakuacji placówki wysadzono ją niszcząć podmiot i zabijając
███ personelu klasy D, ████ taktycznego i ochrony i ███ naukowego.

Od twórcy
Jest to mój pierwszy SCP, może nie jest najlepiej napisany ale według mnie jest spoko. Miał to być taki minimalny SCP-106 tylko że polski i ogólnie słabszy.

scp
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License