SCP-PL 211

IDENTYFIKATOR PODMIOTU: SCP-PL 211

KLASA PODMIOTU: KETER

SPECJALNE CZYNNOŚCI PRZECHOWAWCZE: Podmiot nie może opuścić swojej celi, jeśli mu się uda należy użyć specjalnej broni pod kryptonimem "OKO ARCHANIOŁA". Obiekt wykazuje skrajną agresje, wobec ludzi okazujących przed nim strach. Zaleca się jak najmniej wykonywać jakich kol wiek ruchów, które mogły by sprowokować SCP.

OPIS: SCP-PL 211 to człeko-gad mierzący 3,5m wysokości i ważący około (…)ton. Obiekt jest przechowywany w specjalnym sarkofagu położonym (…)m pod ziemią, o grubości 1m o wymiarach 5m x 3m x 4m. w kompleksie zabezpieczonym Żelazna Góra.
Obiekt jest przez badaczy nazywany często jako "ATROX", co z łaciny oznacza STRASZNY.
Nie wiadomo czemu atakuje tylko tych co się go boją, nie znane jest jego pochodzenie ale złapano go w lesie (…) w województwie (…), polował na agenta (…) (…) który uciekał przed nim.
Podczas próby schwytania go zabił 21 i ranił 3 osoby. Jego pancerz jest bardzo wytrzymały i zawiera na nim wiele dziwnych i nie zrozumiałych symboli. Palce podmiotu są nożami, a na jego mostku znajduje się duży jasno-niebieski dziwny kamień. Dr. O. Maktkiewicz twierdzi że ów ''diament'' jest przytwierdzony do SCP i nie ma go jak ściągną, przypuszcza się że jest to jego energia życiowa. Wszelkie próby nawiązania rozmowy lub porozumienia są niemożliwe, ponieważ prawdopodobnie podmiot nie umie mówić. Cała jego twarz jest pokryta bandażami o niezwykłej wytrzymałości, i trudno określić czy ma też uszy i nos. Choć jego funkcje życiowe są zachowane.

NOTATKA DR. M. Murarskiego
"Jak mamy to coś zbadać skoro każda najmniejsza oznaka strachu wprawia go w furie?"

NOTATKA DR. A Wiśniowskiej
"Może i jest wielkim 3 metrowym potworem, ale czemu tak ładnie pachnie z jego celi?''

NOTATKA DR. (…)
"Albo mi się wydaje, albo już gdzieś widziałem to coś, i chyba wiem jak z tym rozmawiać, o ile pozwolą mi na to''.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License