SCP-PL-220-J

Identyfikator podmiotu:SCP-PL-220-J

Klasa podmiotu:Bezpieczny Keter

Specjalne czynności Przechowawcze:Obiekt jest przechowywany w pomieszczeniu o rozmiarach 5x5x3 metry. Pomieszczenie te wygląda jak zwykłe biuro ale ściany są zrobione z 25 centymetrowego betonu, woda ma być dolewana raz w tygodniu do zbiornika a jedzenie dostarczane 2 razy dziennie. Zabronione dokonywania jakichkolwiek eksperymentów. Tymczasowo nie wiemy gdzie znajduje się obiekt patrz dodatek 220A.

Opis:Podmiot to wiewiórka… tak dobrze usłyszałeś, ale niezwykła wiewiórka! Ta Wiewiórka ma IQ ponad 250, nie wiadomo dokładnie skąd ma taką wiedze, ale sama twierdzi że w obozie koncentracyjnym w 1940r. podawano jej jakieś środki dzięki czemu ewoulowała.
Obiekt nie jest groźny, jest mile nastawiony do wszystkich Obiekt zagraża całej fundacji patrz dodatek 220B. Jest skrajnie przeciwnie nastawiony do wszystkich członków fundacji poza innymi SCP.
Pozyskanie:Obiekt znaleziono jak grzebał przy zbrojowni w placówce nr.██. Obiekt został przechwycony i przesłuchany.

Przesłuchanie miało miejsca ██████ w ████████.
DR.████: Witaj, umiesz jakoś się komunikować?
SCP-PL-220-J: Tak ale mam trochę piskliwy głos. Nazywam się…
DR.████: Nie obchodzi mnie jak się nazywasz! Chce wiedzieć co robiłeś w naszej zbrojowni.
SCP-PL-220-J:Szukałem dowodów.
DR.████: Jakich dowodów?
SCP-PL-220-J: Żeby ujawnić wszystkim pracownikom o [USUNIĘTO]
DR.████: To prawda? Niemożliwe są gdzieś?
SCP-PL-220-J: Tak są w [USUNIĘTO]

Doktora ████ usunięto z pokoju przesłuchań i podano preparat amnezyjny klasy A. Zabroniono kolejnych przesłuchań. Rada O5.

Dodatek 220A:
SCP-PL-220-J Po tym jak podano mu preparat amnezyjny klasy C i zapomniał o swoim celu został pracownikiem poziomu 4. Po tygodniu sprawowania udało mu się [EDYTOWANO]. Został przydzielony do rady O5 na tydzień. Przez te 7 dni tylko siedział przy komputerze i coś tam robił. Pewnego dnia po prostu zniknął a następnego dnia wybuchł ładunek C4 przy GATE B i kilka SCP znikło. Później tylko raz widziano SCP-PL-220-J.

Dodatek 220B:
Po tym jak podmiot uciekł widziano go tylko jeden raz. Włamał się wtedy do systemu fundacji i zdradził im tajemnice. Okazało się że preparaty amnezyjne na niego nie działają i tylko udawał, i pracował dla Rebelii Chaosu. Tego samego dnia na placówkę nr. ██ został przeprowadzony atak przez Rebelię w której uprowadzili SCP-██ SCP-███ i SCP-███. Od tego momentu Stworzone formacje operacyjną "Wiewiórka Omega" Której zadaniem jest przechwycenie i unicestwienie SCP-PL-220-J.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License