SCP-PL-221
ocena: 0+x
6nS8H1VfpgbZZ3LLGrbDoXTJjrOP5KzXTtGnRDq7D2sa4x2cdaztZCXmt3JpMXKyKei1=s107
SCP-PL-221 Jako plama

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-221

Klasa podmiotu: Keter

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-221 musi być trzymany w pokoju 4x4 z pełną ilością mebli domowych. Do przechowywalni mogą wchodzić grupy co najmniej trzyosobowe z jakim kolwiek źródłem ognia.

Personel nie może dotykać ani próbować rozmawiać z SCP-PL-221 Bez zgody personelu poziomu 3 i źródła ognia.

Jeśli SCP-PL-221 przejmie kontrole nad personelem D w przechowywalni jak najszybciej powinna wkroczyć grupa dwuosoba posiadająca miotacze ognia. Personel wchodzący powinien użyć miotacza ognia na personelu przejętym przez SCP-PL-221 jeśli personel przeżył musi natychmiast być eskortowanym do najbliższego medyka.

Personel który został wyleczony i przeżył musi zdać raport jak się czuł, co myślał, co chciał zrobić, podczas bycia w SCP-PL-221 po czym powinien zostać zeksterminowany.

Opis: SCP-PL-221 To anomalnia przypominająca glutowatą czarną plame która posiada oczy i usta. Byt jest podobny do SCP-999. SCP-PL-221 Może wejść na każdy możliwy obiekt lub stworzenie i przejąć nad nim kontrole. Byt jest odporny na każdy możliwy pocisk, porażenia prądem, wybuchy. Obiekt ekstremalnie boji sie ognia.

Obiekt wykazuje się chęcią do zabijania ludzi lecz nigdy nie skrzywdził żadnego zwierzęcia. kiedy widzi człowieka biegnie do niego by go zabić, lecz jeśli widzi zwierze chroni je swoim ciałem. Zaobserwowano iż obiekt rozumie język ludzki.

Byt wchodzi na obiekt pokrywając go całym swoim ciałem przez co przejmuje kontrole nad obiektem i może nim zrobić wszystko. Podmiot może w każdej chwili zmienić swoje ciało w obiekt który już przejął.

Podmiot odżywia się kościami (ludzkimi), krwią, wodą i innymi rzeczami związanymi z ludzkim organizmem. Prawdopodobnie byt ma podobne właściowości co SCP-682. Powoli rozmyśla się nad terminacją SCP-PL-221.

Dodatek SCP-PL-221 A:

(Do przechowywalni wchodzi personel D)

(SCP-PL-221 podbiegna do personelu wchodząc mu na głowe)

(SCP-PL-221 zabija personel skręcając mu kark)

(SCP-PL-221 Rozciąga się po całym ciele personelu po czym podchodzi do drzwi)

(SCP-PL-221 Otwiera siłą drzwi po czym próbuje uciec)

(Po godzinie SCP-PL-221 wrócił do klatki)
(Rannych: 15 Martwych: 21)

Koniec dodatku SCP-PL-221 A

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License