SCP-PL-371 Znikający cień
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-371 "Znikający cień"

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-371. Umieszczony jest w klatce przechowywawczej o wymiarach 5Mx10M o wysokości 5M. Należy zostawić go pod czteroma lampami, umieszczonymi w rogach klatki przechowywawczej w której jest umieszczony podmiot, aby rzucać na niego światło. Pudło zabezpieczające musi być stale obserwowane przez przynajmniej 4 ochroniarzy placówki.
Testy wykonywać jedynie na Klasie D o numerze D-9 █ █ █ █ █ █ █ █ . NIGDY NIE GAŚIĆ ŚWIATŁA! Badania prowadzi Dr.Gears .

Opis:
Podmiot 371 wykazuje chęć do zniknięcia w trakcie zgaszenia światła, podczas opuszczania klatki przez Klasę D obiekt próbuje poruszć się za nim oraz wydostać z pudła zabezpieczającego.
Jeśli w klatce SCP 371 zostanie zgaszone światło cień znika, co pozwala mu na próby ucieczki z pudła przechowawczego. Gdy opuści klatkę przybiera formę człowieka aby wtopić się w otoczenie.
Pokarm należy mu dawać w plastikowym pudełku, które pożera wraz z zawartością. Pokarmem dla podmiotu jest "zgniłe" końskie mięso. Zaś do picia jedynie sfermentowany alkohol.
Podmiot SCP atakuje podchodząc od tyłu oraz wbijając szpony w tył głowy. Ciała pożera, oraz przybiera formę podobną do ofiary.

Dodatek:

Pierwszy dzień przybycia Podmiotu - Podczas pierwszego kontaktu z D-9 █ █ █ █ █ █ █ █ , podmiot obchodzi klasę D , Podmiot klasy D denerwując się krzyknął głośno, po czym został ugryziony w duży palec u prawej ręki. (nie było żadnych szkód)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License