SCP-PL-187

Wymagany poziom upoważnienia: 3
Identyfikator podmiotu: SCP-PL-187
Klasa podmiotu: Bezpieczne Euclid Keter

Specjalne Czynności Przechowawcze: Obiekt może swobodnie poruszać się po placówce w której się znajduje. Sam obiekt jest bardzo łagodnie nastawiony do personelu i nie jest w stanie wyrządzić krzywdy żadnemu z członków personelu.
Edycja z dnia: ██.██.████
Obiekt zaczął wykazywać wrogie nastawienie do personelu ośrodka 94. Zastosowano procedury przechowawcze. Instancja SCP-187 została zamknięta w przechowalni o wymiarach 3Mx2.5Mx3M, ściany przechowalni mają być wykonane z zwykłego betonu. Obiekt należy karmić trzy razy dziennie. (Zalecane jest karmienie obiektu czerwonym mięsem).
Edycja z dnia: ██.██.████
Obiekt stał się skrajnie wrogi, ponadto nastąpił gwałtowny wzrost o 135 cm. Zauważono łysienie plackowate na głowie i tułowiu obiektu, oraz wzrost jego poroża o 40 cm. Przechowalnia obecnie wykonana jest z żelbetonu. Zaobserwowano stopniowe kruszenie ścian. Zostały dodatkowo wzmocnione wolframowi płytami, po około dniu zaobserwowano ich erozję
Edycja z dnia: ██.██.████
Poniższe czynności przechowawcze są oficjalne:
Obecnie nie są znane procedury przechowawcze zdolne stale utrzymać obiekt w przechowalni. Obecnie instancja SCP-187 znajduje się w przechowalni o wymiarach 5Mx5Mx5M. Ściany przechowalni wykonane są z żelbetonu, wzmocnionego wolframowymi płytami, a cała powierzchnia ścian ma być pokryta siarką. Sam obiekt ma być przykuty do jednej ze ścian tytanowym łańcuchem połączonym a obrożą na szyi podmiotu. Tak samo przednie jak i tylne łapy obiektu, mają być zakutę w tytanowe kajdany przystosowane do wielkości podmiotu. Przechowalnia ma być konserwowana raz dziennie, oraz po tym wymieniana, a obiekt chwilowo przenoszony do przechowalni zapasowej zbudowanej dokładnie tak samo jak ta oryginalna. Powodem jest oddziaływanie obiektu. W samej przechowalni ma być system wentylacyjny, który w razie narastającej złości i furii podmiotu, ma wpompować do przechowalni gaz usypiający zmieszany z siarką. W razie ucieczki instancji SCP-187 należy ewakuować cały personel w promieniu 30 km, oraz przydzielić do jego przechwycenia każdego wolnego członka personelu zbrojnego, a następnie zwabić obiekt do przechowalni wyznaczając dla niego szlak z siarki, wtedy obiektowi nie można w żaden sposób przeszkodzić, ani w go pospieszać. W przeciwnym razie obiekt przestaje podążać szlakiem i zaczyna atakować wszystkie organizmy żywe wokół.
Opis: Instancja SCP-187 to niegroźne i bardzo przyjaźnie nastawione do personelu stworzenie. Ma ono około 45 cm wysokości. Obiekt wykazuje podstawowe potrzeby takie jak jedzenie, picie i sen, podmiot jest mięsożerny i gustuje w czerwonym mięsie. Obiekt w zachowaniu przypomina kota, zawsze jest chętny do zabawy z personelem tym samym poprawiając morale w ośrodku w którym przebywa. Obiekt posiada drobne poroże i pazury na przednich i tylnych łapach. Jak zaobserwowano jedno i drugie jest praktycznie niezniszczalne, tak samo z drobnymi kłami. Ciało obiektu pokrywa bardzo miękkie i grube futro, wyjątkiem są jedynie zewnętrzne części łap podmiotu.
Edycja z dnia: ██.██.████
Opis: Obiekt zaczął coraz bardziej nieufnie podchodzić do personelu, a wręcz zachowywać się w stosunku do niego agresywnie. Zdarzyło się że podmiot wykuł oko jednemu z członków ochrony. Zaobserwowano jego wzrost o 5 cm. Tak samo poroże obiektu urosło o 2 cm. Pazur pozostały w stanie niezmienionym. Obiekt zaczął pożerać coraz większe ilości mięsa. Na ciele zaczęły pojawiać się skutki łysienia plackowatego.
Edycja z dnia: ██.██.████
Opis: Obiekt stał się skrajnie wrogo nastawiony do personelu. Jak do tej pory podmiot kilkukrotnie próbował wydrapać sobie wyjście z przechowalni, z miernym skutkiem. SCP-187 w ciągu dwóch dni urósł do 3.45m. Poroża mają obecnie równy metr, a pazury 54 cm. Kły w paszczy zaczęły nagle rosnąć, dziennie zaobserwowano ich wzrost o ponad 5 cm. Z większości ciała futro wyliniało pozostawiając jedynie niebieską skórę, a z głowy zaczęła ona odchodzić pozostawiając widoczną czaszkę. Sama skóra obiektu stała się niezwykle wytrzymała i jak do tej pory nie znaleziono niczego co byłoby w stanie ją przebić.(Patrz dziennik terminacji poniżej) Jak wykazały testy obecność obiektu powoduje korozję metali oraz przyśpiesza rozpad kruszców.
Edycja z dnia: ██.██.████
Opis: Obiekt zaliczył kolejny wzrost. Obecnie jego wysokość wynosi 5.34 m. Długość poroża 2.12 m, pazury 98 cm, a kły 48 cm. Skóra z głowy podmiotu całkowicie zeszła pozostawiając jedynie czaszkę. Odnotowany nagły wzrost siły obiektu, obecnie podmiot jest tak silny że może jednym ciosem zniszczyć całą ścianę w jego przechowalni i to bez większego wysiłku. Jego siłę oblicza się na porównywalną do około dwustu mężczyzn. Ponadto zaczął on gustować w mięsie ludzkim, mimo że jak pokazały badania nie posiada układu pokarmowego ani wydalniczego. Instancja SCP-187 dosłownie cały czas jest agresywna i próbuje uciec z przechowalni. Jak wykazał pewien eksperyment jedyną substancją zdolną uspokoić obiekt, jest siarka.
Notatka: Jak wykazały testy musi to być czysta siarka. Nie przykładowo jej związki jak te w powietrzu. ~ Specjalista do spraw przechowywania dr.████████
Działa na podmiot jak narkotyk, obiekt wdychając ją zostaje odurzony i staje się spokojniejszy. Byt wydaje się od tego uzależniony, jednak skutki odczuwalne są jedynie przez trzy godziny. Skóra obiektu pozostała w stanie niezmienionym, nadal nic nie jest w stanie jej przebić. Ponadto na klatce piersiowej bytu znikąd pojawił się nieokreślony kamień szlachetny, jak zauważono pokazuje on humor podmiotu. Kiedy jest pod wpływem siarki staje się zielony natomiast w stanie trzeźwym niebieski. Jak do tej pory zaobserwowano jedynie te dwa odcienie kamienia. Sam kamień jest równie wytrzymały co skóra.
Notatka: Kiedy to cholerstwo wyszło dostało po klacie taką ilością ołowiu że nawet 682 by padł! KTOŚ MI POWIE JAKIM DO CHOLERY CUDEM?! ~ Dr.██████
Jak wykazują testy obiekt jest całkowicie odporny nawet na broń szokową.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License