SCP-PL 629

Identyfikator Podmiotu: SCP-PL 629

Klasa Podmiotu: Keter

Specjalne Czynności Przechowawcze:
SCP-PL 629 przechowuje się w sześciennej szklanej komorze o wymiarach 0.5x0.5x0.5 m. z nasieniem SCP 035-A (maska dzierdżawcza). Ściany są o grubości 5m. W komorze utrzymuje się stałą temperaturę 10 stopnie Celsjusza. Jeżeli będzie cieplej SCP-PL 629-1 osiągnie prędkość światła, zacznie niszczyć wszelkie powierzchnie.
Personel klasy D, powinien codziennie sprawdzać stan ścian komory obiektu. W wypadku zniszczenia powłoki należy zmniejszyć temperaturę do -25 stopni Celsjusza oraz wprowadzić oddział sił zbrojnych. Po uspokojeniu SCP-PL 629-1 wprowadza się normę. Podczas zbliżenia się na odległość min. 5 m, obiekt transformuje się w SCP-PL 629-A potrafi wtedy odciąć dowolną część ciała.
Opis: SCP-PL 629 kształtem nie przypomina nic innego jak klasyczny fidget spinner, jednak różni się m. In. Łożyskami, które są gałkami ocznymi o biało-czerwonym kolorze. Cały obiekt zbudowany jest z ██████ lub z stopu obsydianu z tytanem oraz węglem. Osłony łożysk są naostrzone do poziomu żylety.
Sposób Pozyskania: Dr.████ robił testy z SCP 914, wkładając do środka fidget spinnera. Po otwarciu wyjściowego otworu, ████ █████████ █████ █ ███████. Maszyna SCP 914 uległa zniszczeniu.

AKTUALIZACJA 1 (opis): Pozyskano informacje o prędkości SCP-PL 629, 600/Min.

AKTUALIZACJA 2 (specjalne czynności przechowawcze): Podczas uśpienia świadomości przez dr.████ można nasmarować nasieniem SCP 035. Gaz usypiający zawiera ██████ ██████.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License