SCP-PL-63

Identyfikator Podmiotu: SCP-PL-63
Klasa Podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: Do SCP-63 Można podchodzić pod kontrolą 2 strażników uzbrojonych standardowo z kartą dostępu 1-3 lub wyższą podejście bliżej niż 3 cm powoduję pochłonięcie i zamienienie w jedną kość Wieży z Kości Słoniowej.

Opis: SCP-PL-63 To paranormalna wieża z Kości Słoniowej ludzie z Afryki i innych biednych państw zostali ostrzeżeni przed zabraniem tej wieży do placówki nr 21. Za długie patrzenie na tą wieże może spowodować wymioty,nudności,zatrzymanie pracy serca. Przez tą wieże w Afryce umarło ponad 30 osób.Wszystkie kości zauważone na terenach takich krajów jak Afryka,Muszą być przewiezione do placówki nr. 21 i wrzucić do komory z SCP-PL-63. Taką kość łatwo rozpoznać po Lekkim zielonym na kości.Wieża została zrobiona z kości zrobionych ze SCP-63-1 a skóra została zarzucona na SCP-PL-63.

Nota dr.Kleina:
Jeśli myślicie że kości z SCP-PL-63 to jakieś kości dla psa to chyba chorujecie na Umysł jeśli jakiś Strażnik albo Doktor weźmie tą kość do zabawy dla psa to proszę mi zgłosić będę prosił o zgładzenie.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License