SCP-PL-Testowy
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-200

392198214_qewrwxh.jpg

Portret Pamięciowy Wykonany przez
Dr. ██████ ████████.

Klasa podmiotu: Keter

Specjalne Czynności Przechowawcze: Obiekt skrajnie niebezpieczny. SCP-PL-200 znajduje się w zamkniętym pomieszczeniu SCP-PL-200/1.
Dopisana Notatka: Wstęp jest surowo wzbroniony. W środku może znajdować się wyłącznie obiekt będący w stanie uśpienia! [19██.08.12]
Dostęp do obiektu wymaga autoryzacji co najmniej dwóch pracowników z upoważnieniem poziomu czwartego. Od personelu składającego się z dwóch drużyn wymaga się dużej ostrożności. Zabrania się surowo prowadzenia rozmów oraz korzystania z wszelkiego źródła światła tj. od lampek po wyświetlacze w zegarkach czy nawet diodek w radiu. Każda z drużyna licząca [5] osób jest zmieniana co trzy godziny i po każdej odbytej warcie zaleca się badania psychiatryczne oraz lekarskie [możliwość występowania odmrożeń].

Obowiązuje monitoring obiektu całą dobę. Pomieszczenie w którym się obiekt znajduje posiada trzyczęściowy system cel ułożonych jedna w drugiej jak matrioszka. Każda z cel posiada inne warunki. Między każdym pomieszczeniem znajduje się śluza o wysokości wynoszącej 6[M]; długości 3[M]; grubości 0.5[M] wykonana ze stali i domieszki ołowiu. Mechanizm otwierający składa się z bardzo topornego systemu odpornego na skrajne niskie temperatury, wilgoć oraz korozję. Cały kompleks znajduje się w najniższych możliwych dostępnych piętrach siedziby SCP.

Gdyby doszło do sytuacji w której SCP-PL-200 przebudzi się należy to niezwłocznie zgłosić O5 i zastosować się do załączonej instrukcji. Najwyższym stopniem oficer ma obowiązek na bieżąco podawać KOD operacji która jest dokonywana.0

Opis: SCP-PL-200 to sześciometrowy (6M) z wagą dochodzącą do półtorej tony (1.5t) przypominający sylwetka człekopodobną postać pochodzenia ██████. Wyraźnie eksponujące się potężne mięśnie na całym ciele. Posiada Dwie kończyny chwytne oraz dwie kończyny nożne. Skóra przypomina na powierzchni teksturą krokodyla, szara karnacja miejscami widoczne białe plamy. Po przeprowadzeniu badań odkryto występująca na powierzchni indukcję fotonową. Głowa o potężnych rozmiarów przechowuje kilkukilogramową mieszaninę płynów rdzeniowych w których znajduje się sieć neuronowa odpowiedzialna za funkcjonowanie SCP-PL-200. Na płacie czołowym o wymiarach (1.2M) widoczne rogi kostne.

SCP-PL-200 został odkryty w 191█r. na biegunie południowym podczas powrotu do obozowiska znajdującego się ponad 7km od umownej południowej osi planety. do szczeliny arktycznej wpadł Dr. ██████ ████████. Ponad (180m) pod powierzchnią zauważył istotę nieznaną nikomu zamarzniętą w lodzie sięgającą kilkaset lat. Wraz z innymi badaczami zanotowali współrzędne - w następnym roku wydobyto obiekt i przetransportowano go do instytutu.

Notatki biologów:

Badanie: 0056101
Obiekt: C`hulu
Opis: Pobranie skóry do dalszych analiz.
Dopisana Notatka: Właściwości pancerne skóry

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License