SCP-173-PL - Karta nieograniczonego dostępu
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-173

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-173 powinienen być w niewielkim sejfie schowanym w bezpiecznym miejscu. Sejf ma być strzeżony przez pracowników powyżej 4 poziomu, bez względu na wszystko.

Opis: SCP-PL-173 został stworzony przez personel klasy D-. Szczegóły w dodatku SCP-PL-173-1a. SCP-PL-173 to karta dostępu poziomu 1 z kodem którego nie da się zmienić ani usunąć. Karta może otwierać drzwi każdego poziomu, dlatego powinna być chroniona przed personelem miejący mniejszy niż 5 poziom dostępu, żeby ten nie mógł wchodzić w miejsca nie wskazane mu, lub zapobiec uciecze z ośrodka.

Dodatek: SCP-PL-173-1a: Personel klasy D-::::: nie mógł otworzyć żadnych drzwi używając swojej karty. Zauważono, że D-::::: zmienia coś w swojej karcie.

SCP-PL-173-1b: Po dwóch dnia nie działania karty, ta otwierała drzwi prawidłowo, jednak w histori działań nie było wzmiance o otworzeniu przez tą kartę drzwi.
SCP-PL-173-2 : W godzinach nocnych w dniach między 6 a 7 dniem Czerwca 2016 roku dwóch przebranych za naukowców, personelu klasy D próbowało uciec z ośrodka, zostali jednak zauważeni w chwili otwarcia bramy A przez patrol nocny. Od tej chwili zacztęto badać kartę i dowiedzono się o jej właściwościach.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License