Kod do wszystkiego SCP-PL-223

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-223

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Specjalne czynności przechowawcze: Obiekt nie musi być specjalnie przechowywany.Należy zamknąć go w szkatułce wykonanej z żelaza o wymiarach 13,5 x 9,3 cm , w razie bezpieczeństwa zaleca się przypięcie do kłódki do szkatułki.Dostęp do obiektu mogą mieć pracownicy klasy 2 lub wyższej.Ze względu na obawę przed atakami hakerskimi.Zaleca się sprawdzać personel po opuszczaniu przechowalni czy dany podmiot nie posiada SCP-PL-223

Opis: SCP-PL-223 jest małą,białą karteczką o wymiarach 104 x 140 mm z napisanymi czarnym tuszem losowymi 8 znakami. Obiekt nie wykazuje szczególnych zachowań dopóki nie znajdzie się w pobliżu 10 m od urządzeń które wymagają hasła lub kodów dostępu.Gdy SCP-PL-223 znajdzie się w pobliżu danego urządzenia znaki losowe zmienią się na prawidłowe hasło lub kod. Będąc w posiadaniu SCP-PL-223 podmiot może wchodzić do pomieszczeń,pracować na komputerze bez obaw że zapomni on hasła.

Dodatek: Badano SCP-PL-223 czy posiada umiejętność rozszyfrowywania pinów w bankomatach.Włożono losowo kartę do bankomatu dr████████ po czym proszono o podanie pinu.Obiekt podał prawidłowe liczby.
Dodatek 2: Badano czy SCP-PL-223 potrafi rozszyfrować więcej niż 1 hasło.Zaprowadzono obiekt do sali komputerowej. Po czym wyjęto SCP-PL-223 ze szkatułki i położono obok 3 komputerów. Zaczęto wpisywać 3 nowe hasła. Obiekt ponumerował i podał 3 poprawne hasła do każdego komputera.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License