SCP-4000 "Słodziak"

Identyfikator podmiotu: SCP-4000

Klasa podmiotu: Keter

Specjalne Czynności Przechowawcze:

SCP-4000 nie może zostać poddany terminacji próbom terminacji JAKIMKOLWIEK DZIAŁANIOM stwarzającym bezpośrednie JAKIEKOLWIEK zagrożenie dla owego podmiotu. Podmiot musi być trzymany w przechowywalni o wymiarach 10x15 metrów, oraz o wysokości 5 metrów. Przechowywalnia nie może zawierać wentylacji jakichkolwiek otworów przez, które podmiot może uciec. Jedynym wejściem do przechowywalni mogą być grube, tytanowe drzwi, o grubości 0,5 metra. Przechowywalni powinna musi zawierać:
-4 kamery rozmieszczone w przeciwległych kątach pomieszczenia,
-1 krzesło, na którym siedzi podmiot
-1 łóżko, na którym sypia podmiot
-1 karmnik dla kotów, zawierający zapasy wody i jedzenia na 10 dni
-2 drapaki, dla podmiotu
-2 półki z lekturami dla klasy licealnej
Przechowywalni musi być pod stałym nadzorem:
-4 ochroniarzy,
-2 naukowców.
W razie złamania zabezpieczeń SCP-4000, musi zostać zaciągnięty zwabiony zapachem świeżego mleka i dorsza do przechowywalni. Jest ZAKAZANE jakiekolwiek inne działanie.

Opis :
SCP:4000 to humanoidalny kot. Ma on posturę człowieka, ale posiada szaro-bure futro, ogon długi na 36 cm i parę uszu. Podmiot potrafi porozumiewać się w 10 językacj, w tym: Angielski, Mandaryński, Niemiecki, Rosyjski, Chiński, Polski, Francuski, Hiszpański, oraz Arabski. Jest on nadwyraz inteligentny, w trakcie jednego z testów wynikło, że podmiot ma IQ wynoszące około 300. Podmiot z natury zazwyczaj jest łagodny, lecz gdy tylko wyczuje zagrożenie dla swojego życia niebezpieczeństwo, wpadnie w szał, rzuci się na podłogę i zacznie się rzucać po niej, a po około minucie wstanie i zniszczy owo zagrożenie, mordując i niszcząc wszystko, co tylko stanie mu na drodze. SCP-4000, co zaskakujące, porusza się na 4 łapach. Co jeszcze bardziej zaskakujące, podmiot nie ma określonej płci, gdyż nie posiada on narządów rozrodczych. Podmiot w czasie jednego z przesłuchań, opowiedział Dr. ------, że "Jest wielu takich jak on, lecz są »zbyt nieinteligentni«, aby się ujawnić i pomóc tej biednej rasie zwanej »ludźmi«…".

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License