sluzak4

Identyfikator podmiotu:SCP-PL-215
Klasa podmiotu:Bezpieczne
Specjalne Czynności Przechowawcze:SCP-Pl-215 przechowywany jest w pomieszczeniu 10 metrów na 10 metrów. Dostęp do przechowalni mają wyłącznie pracowniczy z poziomem 3 lub więcej. Żaden pracownik nie może wejść w obszar działania podmiotu, bez zezwolenia Opiekuna Projektu.
Opis:Obiekt składa się z dwóch części. Jedną z nich jest czarny podest, o wymiarach 0,5 metra na 1,5 metra. Część wykonana jest prawdopodobnie z plastiku. Drugi element to dębowa deska z dziurami. Obie części połączone są stalowymi drutami.
Podmiot spowalnia każdy obiekt który wejdzie w pole dookoła niego. Pole działania ma około 7 metrów na 7 metrów. Personel D, który wszedł w interakcje, twierdzi, że odczuwał "jakby chodził w kiślu". Obliczono, że 1 minuta w polu działania obiektu, trwa 18 minut, naszego czasu.
Dodatek 1:Podmiot odkryto w 19██ roku. Wykrył go i przejął Agent R████. Obiekt był wykorzystywany w parku rozrywki, jako atrakcja. Kiedy zapytano się poprzedniego właściciela Podmiotu, skąd go mam ten stwierdził, że jego rodzina ma go od dawna.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License