Prace miłosz2002

Identyfikator podmiotu SCP-PL-198

Specjalne czynności przechowawcze: Podmiot jest umieszczony w przechowalni o wymiarach 2mX2mX2m na obszarze ośrodka badawczego położonego w centralnej części Polski. Przechowalni podczas dnia pilnuje dwóch (2) standardowo uzbrojonych strażników. Jednak po zachodzi słońca nie może być mniej niż dziesięć (10) strażników pilnujących przechowalni. Po zachodzie słońca przechowalnia musi być oświetlana mocnym białym światłem, aby nie obudzić podmiotu.

Opis: SCP-PL-115 to mała czerwona maskotka "Angry Birds". Mieży 20 cm, waży 0,5 kg i została wyprodukowana w Chinach. W dzień nie ujawnia swoich właściwości anomalnych i zachowuje się jak zwykły pluszak. Po zmierzchu, aż do wschodu słońca jest bardzo agresywna.
Jednym z sposobów walki z nim jest oszukanie go poprzez włączenie mocnego białego światła. Dzięki niemu nie wpada w stan wściekłości. Nie wiadomo dlaczego atakuje innych ludzi. Być może tylko dla satysfakcji płynącej z bicia innych osób.
Została złapana przez Czeskich policjantów podczas zwykłego patrolu. Zaraz po złapaniu maskotki i przewiezieniu jej do placówki przeprowadzono wywiad z czeskimi stróżami prawa.

23:57:59 - Jste chycen jako maskot?
23:58:09 - Jsme našli během rutinní hlídky. Pak jsme ho chytili při činu porazil staršího muže.
23:58:29 -Zda subjekt odpor, a to, co mu ublížit oběti ?
23:58:40 - Maskot zkoušel kousat jeho jeden z policistů. Naštěstí jeho společník v té době používala střelné zbraně, aby ho zadržet.Bohužel obětí byl těžce raněn a ztratil vědomí po dobu několika dní.
23:59:00 - Děkuji za rozhovor.
23:59:07 - Také děkuji.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License