Systado work
ocena: 0+x
meskie-buty-taneczne-skora-25-cm-kozdra.jpg

SCP-PL-157.

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-157

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-157 należy przechowywać w pudełku wraz z którymi został przekazany. Obiekt powinno się przynajmniej raz w tygodniu pastować czarną pastą do butów obojętnie jakiej marki. Obiekt obecnie znajduje się w gabinecie Dr. █████████ █████.

Opis: Podmiot jest parą męskich butów tanecznych wykonanych z naturalnej skóry. Nieznany jest właściwy rozmiar butów ze względu na dopasowywanie się go do rozmiaru stopy obiektu noszącego go znanego jako obiekt SCP-PL-157-1 bądź też jako "Tancerz". Sznurowadła wykonane są z bawełny oraz wykazują ogromną odporność na wszelkie próby ich przecięcia bądź też podpalenia. Obiekt posiada płaską podeszwę wraz z niskim obcasem.

Obiekt został przekazany Fundacji przez [CENZURA] zamieszkałej w ██████, w dniu ██/10/16. Poprzednia właścicielka twierdziła że buty należały do jej dziadka będącego szewcem z pasji oraz zawodowym tancerzem który zmarł kilka dni przed przekazaniem obiektu do Fundacji. Właścicielka twierdziła że podmiot został wykonany przez jej dziadka tuz przed zawodami. Oprócz podmiotu zostało również przekazane białe pudełko w których należy je przechowywać. Badania Dr.█████ ████████oraz Dr.█████████ █████wykazały że po 24h przechowywania podmiotu poza pudełkiem zaczął on ulegać niszczeniu w postaci pęknięć skóry oraz podeszwy, oraz pruciu się nici niczym po długotrwałym użytkowaniu. W owym przypadku należy obiekt schować do pudełka i odczekać co najmniej 36h na ich regenerację do stanu w którym zostały znalezione.

Dostęp do obiektu posiadają wyłącznie osoby z co najmniej upoważnieniem poziomu 2 oraz pisemną zgodą Dr. █████████ █████ na wyniesienie z jego gabinetu w celach testowych.

Test-1
Data: ██/12/16
Tester: Personel D-2002
Płeć oraz wiek: M-25
Rozmiar buta: 39
Procedura: Obiekt został założony przez ██████. Początkowo buty były o dwa rozmiary za duże lecz po kilkunastu sekundach rozmiar zmniejszył się do 39 idealnie dopasowując się do rozmiaru stopy personelu. Dr. █████████ █████ przyniósł odtwarzacz MP4 wraz z nagraniem walca wiedeńskiego, utworem Sing Sing Sing Benny'ego Goodman'a oraz Paper Planes MIA, oraz kartkę z pytaniami na które tylko personel mógł znać odpowiedź. Dr. █████████ █████ odtwarzał ww. utwory jednocześnie zadając pytania.
Rezultat: W przypadku walca wiedeńskiego Tancerz prawie natychmiast rozpoczął taniec pomimo braku jakiejkolwiek partnerki. Każdy ruch był bezbłędny a ciało Tancerza było w pełni kontrolowane przez badany obiekt. Z następnym utworem należało odczekać 10s zanim obiekt przejął kontrole nad ciałem Tancerza i rozpoczął swoje dzieło. Na ostatni utwór obiekt dopiero zareagował przy drugim powtórzeniu utworu przez Dr. █████████ █████. W owym przypadku ruchy już nie były na tyle płynne jak w przypadku dwóch poprzednich utworów lecz nadal sprawiały spore wrażenie. Obiekt po eksperymencie wykazywał powolne niszczenie jak w przypadku niewłaściwego przechowywania, Tancerz natomiast wykazywał zmęczenie fizyczne
Wniosek:Podmiot przejmuje wyłącznie kontrole nad motoryką ciała Tancerza bez jakiejkolwiek ingerencji w jego umysł. Obiekt reaguje na muzykę graną w chwili noszenia. Potrafi dopasowywać styl tańca do gatunku muzyki lecz będzie potrzeba więcej badań aby dokładnie sprawdzić ich możliwość oraz ograniczenia.
Czas testu: 00h-18m-14s

Test-2
Data: ██/01/17
Tester: Personel D-1569
Płeć oraz wiek: M-56
Rozmiar buta: 41
Procedura: Taka sama jak w przypadku testu nr. 1.
Rezultat: Ten sam jak w przypadku testu nr. 1 oraz złamanie zamknięte przedramienia podczas upadku na parkiet w wyniku zasłabnięcia. Wzbudziło to w Dr. █████████ █████ pewne zdziwienie jako że stan zarówno fizyczny jak i psychiczny personelu biorącego udział w teście był wręcz doskonały.
Wniosek:Podmiot nie przywiązuje się tylko do jednej osoby i może z niego korzystać każda osoba niezależnie od wieku.
Czas testu: 00h-16m-01s

Test-3
Data: ██/03/17
Tester: Personel D-1980
Płeć oraz wiek: K-33
Procedura:Podmiot został założony przez personel lecz nie nastąpiła zmiana rozmiaru. Jak w poprzednim teście nr. 1 oraz 2 z dni ██/██/16 oraz ██/██/17 Dr. █████████ █████ przyniósł odtwarzacz MP4 wraz z nagraniem walca wiedeńskiego, utworem Sing Sing Sing Benny'ego Goodman'a oraz Paper Planes MIA, oraz kartkę z pytaniami na które tylko personel mógł znać odpowiedź.
Rezultat: Obiekt nie wykazywał jakichkolwiek zmian w wyglądzie ani przejęcia kontroli nad motoryką personelu w najmniejszym stopniu.
Wniosek:Obiekt działa wyłącznie na osobach płci męskiej, nie wykazując żadnych reakcji z osobami płci żeńskiej.
Czas testu: 00h-46m-23s

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License