takie tam endera :P
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-451

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze: Scp-pl-451 powinien być przechowywany w standardowej celi przechowawczej dla humanoidów. Obiekt musi otrzymywać od 3 do 6 posiłków dziennie i na specjalne życzenie przekąskę, obiekt ma prawo swobodnego poruszania się po ośrodku. Podmiot ma całkowity zakaz używania swych "umiejętności" bez pozwolenia personelu 2 i wzwyż.

Opis: Obiekt jest 14 letnim przedstawicielem rasy europejskiej. Maciej (gdyż tak nazywa siebie podmiot) posiada niebieskie oczy i czarne gęste włosy oraz co warto zaznaczyć jest ponad przeciętnie inteligentny i stara się całkowicie współpracować z fundacją. Nie zaobserwowano żadnych różnic fizycznych między jego rówieśnikami. Zdolności nadnaturalne obiektu przejawiają się tym, że obiekt posiada zdolności telekinetyczne.

Dodatek: 12.02.2018r zaobserwowano że obiekt nagle zaczął lewitować, po tym jak podmiot wylądował Dr. Leńczuk zapytał go "Co ty do kurwy nędzy żeś zrobił?" podmiot odpowiedział, że nie wie o co doktorowi chodzi.

Dodatek 2: Dr. ██████ podczas narady zaproponował O5-█ zastosowanie scp-pl-451 do przemieszczania niebezpiecznych anomalii takich jak scp-35. Wniosek oczekuje na rozpatrzenie.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License