Terazoon
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-167

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-527 powinien być przechowywany w standardowej przechowalni w której ma dostęp do ławki, stołu, łóżka i ewentualnie szafki z możliwością założenia i zmiany hasła. Do przechowalni powinny prowadzić drzwi, korytarz i kolejne drzwi, aby podczas rozdrażnienia obiektu nie doszło do jego ucieczki. Obiekt powinien posiadać w przechowalni dwa okna: jedno umożliwiające obserwację świata zewnętrznego i drugie dla naukowców do obserwacji obiektu.Byt powinien być pilnowany przez jednego strażnika. Wyłączenie pola akceleratora, w który wyposażony jest obiekt, może zostać przyznane tylko przez pracownika Fundacji o poziomie uprawnień 3 lub wyższym. Dostęp do podmiotu przyznaje się pracownikom z przepustką poziomu 2 i wyższego.

Opis: SCP-527 znany także jako Handlarz to humanoidalny obiekt o bardzo chudym ciele. Nie posiada żadnych oznak wskazujących na jego płeć. Twarz bytu wygląda, jakby z ludzkiej twarzy usunięto mięśnie i znacząco zmieniono skórę. Obiekt posiada duże, chude dłonie z bardzo długimi palcami o ostrych końcach.Szata, w którą podmiot jest ubrany, ma bardzo dużo ukrytych kieszeni. Pod szatą byt nosi dużo trucizn, dwa sztylety o kształcie jataganu oraz jeden krótki miecz jednoręczny pokryty runami. Szata, którą nosi podmiot, wygląda, jakby była zrobiona z██████.

fact-5.jpg

Zdjęcie twarzy scp-pl-1671

Byt twierdzi, że tacy jak on nie mają imienia ani płci. Mówi on, że wszyscy nazywają siebie Val’Sharah. Udało nam się wyciągnąć informacje z obiektu, który powiedział nam, że kiedyś każdy z nich był inny, ale przeszli ,,Transformację’’.
Gdy byt używa kilku ze swoich właściwości anomalnych, z lewej kieszeni na wysokości uda wyciąga coś na kształt kamienia z wyrytą, pulsującą runą. Podmiot posiada drewnianą maskę, która po założeniu natychmiastowo zmienia jego wygląd na przypadkowego człowieka. Maska po kilkunastu użyciach ulega zniszczeniu, co wprawia Handlarza w stan ,,rozdrażnienia’’. W tym stanie byt zabije wszystko, co wejdzie do przechowalni, chyba, że osoba wchodząca ma ze sobą składniki potrzebne do stworzenia kolejnej maski. Po utworzeniu maski podmiot wchodzi w stan spokojny i znów można prowadzić z nim interakcje.
Głównym celem bytu jest pozyskiwanie, składowanie i sprzedaż w większości niedostępnych przedmiotów.
Handlarz został wyposażony w akcelerator Trioniczny, którego stacja dokująca znajduje się w celi obiektu. Umożliwia to wypuszczenie SCP-527 z przechowalni i umożliwienie mu uzyskania upragnionych przez niego przedmiotów poprzez danie mu szansy na opuszczenie przechowalni. Akcelerator ustawiony jest tak, aby nie pozwalał bytowi dostać się do miejsc zaludnionych.. Do akceleratora został dołączony przycisk aktywujący stację dokującą, co umożliwia szybki powrót do przechowalni.
Dr.█████j oraz Dr.███████ przeprowadzili szczegółowe badania na temat umiejętności podmiotu. Za pomocą kamienia z runą otwiera on portale do następujących miejsc: Wymiaru XC-23 który jest swoistym bankiem podmiotu, Wymiaru CD-37, czyli przestrzeni do przechowywania przedmiotów którymi handluje, Słupa psionicznego, który służy do otwarcia portali do bardzo oddalonych miejsc oraz portalu do bliższych miejsc.Po długim przesłuchaniu odkryto, że Słup psioniczny znajduje się w miejscowości [ZMIENIONO] na koordynatach ██ ██.6.

Dodatek:

Przedmiot numer 1

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License