Tireksus

Ta postać jest koloru Czarnego,jest skrajnie niebezpieczna,żyje ona w ciemnych miejscach takich jak:Las,opuszczone budynki,i szafy też żyje pod łóżkiem.Jego moc specjalna to:teleportowanie się,i różnych rzeczy też hipnotyzuje ludzi i doprowadza do samobójstwa. Ale można go poskromić ciasteczkami z czekoladą. i lodami śmietankowymi (Ymmm lel Face xD)

HISTORIA:Był sobie mały chłopczyk który pewnego dnia poszedł z rodzicami do lasu na grzyby.Oddalił się na chwilę i zauważył za drzewem pewną czarną postać (…) Ta postać miała wielkie oczy,dzieciak patrzył się na niego aż zaczeło mu sie kręcić w głowie po chwili z jego oczu leciała krew,i stracił przytomność jego rodzice byli strasznie przerażeni że znikną ich syn. Rodzice zadzwonili na policje jednakże po zgłoszeniu policji zobaczyli ślady krwi szli za tą krwią aż doszli do jakieś opuszczonej ciemnej chatki, weszli do niej i zobaczyli zajebistą wysoką postać z wielkimi zębami i z wielkimi oczami która wpatrywała się w nich. Patrzyła na matkę tego dziecka po chwili matkę o imieniu (Zdzisława) wziął za cycki i rzucił w kąt do syna ojciec o imieniu (Zdzisław) rzucił się do walki z Tireksusem. Jednak tireksus oderwał mu kończyny po chwili Zdzisław się wykrwawił i umarł. (Hello darknes smail face) Jednak wszystko nie było stracone po 5min przyjechała Policja z Antyterrorystami w różowym mundurze na kucykach Tireksus zobaczył i ch i się teleportował gdzieś z dzieckiem gdzie nikt nie wie. I już nigdy go nie zobaczono.

Często zadawane pytanie: Czy go jeszcze kiedyś ktoś zobaczył?

Odpowiedź: Tak żyje w USA w lesie te dziecko już umarło..Tireksus był głodny i jakaś starsza Pani z wymaginowanym grzybie na dupie jadła ciastko z czekoladą i Tireksusa to przyciągło…..Koniec!

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License