Kwasowy Człowiek
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-154
Klasa podmiotu Keter

Specjalne
czynności przechowawcze:
Obiekt musi znajdować się w klatce z o wymiarach 5x5 metrów wykonanej z hartowanego szkła i czyszczona musi być raz na dwa miesiące. Gdy obiekt ucieknie należy oblać go dużą ilością wody, a następnie złapać go za szyje i ręce długimi stalowymi kijami z chwytakami i szybko wprowadzić go do klatki dopóki nie odzyskał swoich anomalnych zdolności.

Opis: SCP-154 to Humanoid stworzony z nie znanego kwasu o barwie jasnego zielonego , który topi prawie wszystko lecz czasowo przestaje działać po polaniu go wodą. Rzeczy , których nie potrafi stopić to:

  • szkło hartowane
  • diament
  • stal
  • kości

Kolejne materiały są nadal testowane.Mierzy około dwóch metrów wysokości i ma proporcje ciała podobne do zwykłego człowieka.Jego oczy są koloru czarno-szarego ,a nos i uszy zanikają. Pozyskany został w Rosji w mieście m██████ 21.10.2███roku gdzie topił wszystko czego dotknął. W ciąż trwają dalsze testy na nim.

Dane incydentu SCP-154-ALFA

Personel klasy D-17388 zostaje wybrany do testu na obiekcie. Personel nie chce wejść do klatki przechowawczej SCP-154.Personel klasy d wchodzi do klatki. Nagle Personel klasy d cofa się raptownie i zaczyna uciekać przy czym za nim ucieka podmiot. SCP zabija ochroniarzy, naukowców oraz personel klasy d.
SCP ucieka przy czym przechodząc przez kilka ścian nie zrobionych ze stali uwalniaja
SCP-096, który zaczyna go atakować.SCP-096 uderzając w SCP-154 i rani się w rękę i siada w kocie swojej klatki.Podmiot do momentu złapania i unieszkodliwienia zabił około 100 ludzi i uszkodził SCP-096 oraz SCP-939.Po tym incydencie klasa tego podmiotu została zmieniona na Keter. Oraz zaczęły się plany zniszczenia SCP-682 po przez SCP-154.

Dodatek SCP-152-1

Dnia 13.12.2███ podmiot odezwał się i rozmawiał z naukowcem piszącym raport o obiekcie.

** <Początek logu>
OBIEKT:** (Dlaczego?> )

Naukowiec: (Co, czy ty mówisz?)

OBIEKT: (Tak, mówię)

Naukowiec: (Mogę zadać ci kilka pytać?)

OBIEKT: (Tak, ale tylko jedno.)

Naukowiec: (Dobrze to dlaczego zabijasz ludzi?)

OBIEKT: (Ponieważ jesteście źli, zamknęliście mnie, a i pewnie moich braci też zamkniecie)

Naukowiec: (Co, twoich braci, ilu was jest??)

Naukowiec: (odpowiedz, dlaczego nic nie mówisz?)
** <Koniec logu>
Podsumowanie:** (Od tego czasu podmiot się nie odezwał. Tego dnia dostaliśmy bardzo ważną informacje, że osobników tego gatunku jest więcej.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License