SCP-PL-TwoiStarzy-J

Identyfikator podmiotu: SCP-876 Twoja Stara-J
Klasa podmiotu: Bezpieczne Keter Euclid Keter
Specjalne Czynności Przechowawcze: Twoja Stara musi być przechowywana w pomieszczeniu, które jest wyposażone w kuchenkę, lodówkę z jedzonkiem, odkurzacz, zlew, ścierę, mały telewizor z serialami, kibel, pralkę a i jeszcze wannę. Dla umilenia czasu w izolatce można dołączyć kanapę, lampkę, okna, faceta, łóżko, papier toaletowy, łóżko, prezerwatywy i wibrator.

Opis: Każda Stara jest inna. Jedna gruba, jedna chuda. Najpowszechniejszy typ Starej to szczupła, dosyć bogata, blondynka która jest palaczką, ma 2 dzieci i męża który kupi jej wszystko co chce. Jest bezrobotna, żyje z pracy ojca i męża.

W streszczeniu: Rozpuszczona kurwa po rozwodzie.

Inne typy starej:
-Brunetka
-Ruda
-Farbowane
-Uzależniona
-Nieuzależniona
-Ma prace
-Nie pracuje
-Mądra
-Głupia ( Tyczy się tylko blondynek [chyba] )
PS nie zna się na samochodach

Są także Stare które chodzą do swoich psiapsiółek ( koleżanek [ uważane w grupie za lesbijki dla ludzi rasy męskiej (Tej silniejszej) ] )
Identyfikator podmiotu: SCP-867 Twój Stary-J
Klasa podmiotu: Bezpieczne Euclid
Specjalne Czynności Przechowawcze: Twój Stary może być albo zajebisty, albo chujowy. Przechowywany być musi w klatce wyposażoną w narzędzia, porno, telewizor, łóżko, kanapę, żonkę, piwo, kumpli i toaletę. Bym zapomniał, jeszcze lustro, pastę do zębów i golarkę.

Opis: Są różne typy Starych. Najpowszechniejszy ( w Polsce) to gruby, brunet, nienawidzi sportu, ma 1/2 dziecko/dzieci, zawsze w domu nosi koszulkę bez rękawków, ulubione piwo do Harnaś lub Żubr, ma robotę ale mało płacą.
PS zna się na samochodach

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License