SCP-PL-130
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-130

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze:SCP-130 musi być przechowywany w wodoodpornym pomieszczeniu o wymiarach 4x4x5m. Do pomieszczenia nie może nikt wchodzić bez wyjątku.jednak drzwi można otwierać jeżeli jest to wymagane z powodu przetransportowania lub zebrania części
podmiotu do badań. Byt może zostać fotografowany oraz monitorowany poprzez kamerę wbudowaną w ścianie,zabronione jest jednak korzystanie flesza w aparatach bądź telefonach,błysk może rozjuszyć podmiot i powodować poważne problemy.

Opis: SCP-PL-130 to czarna bezkształtna masa o czarnym kolorze,konsystencję przypomina miód natomiast nie klei się do podłoża,obiektowi nie trzeba czyścić pomieszczenia w którym się znajduje żywności nie jest konieczne podawanie podmiotowi jednak karmienie go dowolnym jadalnym przedmiotem mu nie zaszkodzi.

Dodatek I: SCP_PL-130 przez niektórych jest nazywany klejak dnia ██lutego 2017 roku Dr.Reed odciął za pomocą skalpela kawałek podmiotu i włożył go do probówki, odczekając chwilę zauważył że byt się porusza.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License