Vesalius viventem

Identyfikator podmiotu: SCP 168

Klasa podmiotu: Kater

Specjalne Czynności Przechowawcze: Obiekt umieszczony jest w dokładnie wyszlifowanej szklanej kopule pokrytej częściowo miedzią w celu zredukowania siły mocy owego obiektu. Musi być szklana i wyszlifowana kopuła dlatego, żeby nie mógł wgryźć się w kopułę swoimi ostrymi i potężnymi zębami. Kopuła ma wymiary 8m x 8m o szkle grubości 5 cm, a miedź pokrywa kopułę jak południki globus i u podnóża kopuły. Kopuła ta natomiast leży w podziemnym pomieszczeniu wymagającej karty z numerem 5. Pomieszczenie, w którym znajduję się kopuła, ma wymiary 20m x 20m i wykonana jest z betonowej ściany pokrytej platyną, (a że ściana jest stara, to jest pokryta rdzą). Drzwi do tego pomieszczenia są wykonane z metalowych prętów i desek. Całe drzwi mają wymiar 3m x 5m x 0.1m.
Wracając do kopuły nie posiada ona wejścia, gdyż obiekt jest zbyt potężny, by utworzyć je na sekundę, a poza tym obiekt żywi się brudem i zarazą z powietrza tworzącą osad na jego zębach.
Co 1 tydzień lub czasami wcześniej są robione badania na obiekcie SCP 168. Przedmiotami badań są określanie układów i składów organizmu, wyjaśnianie istnienia jego mocy wydzielania na zawołanie jadu i śluzowatego i gęstego hormonu z jego układu moczowego mający bielawą barwę.
Odkryto (2.09.2017), że substancja zwana sierścią psa działa na obiekt drażniąco i podczas zauważenia lub wyczucia substancji przez kopułę przez SCP 168, to wtedy obiekt krzyczy mówiąc głosem podobnym do ludzkiego (zrozumiano tylko wyrażenia: ''Zaraz cię zgwałcę ty kur#@!'' oraz ''Masz sapy?''), powoduje gwałtowne ruchy w kierunku owej substancji, a co w konsekwencji prowadzi do próby przebicia kopuły. Wykonano obecnie 4 testy i za każdym razem obiekt ten zaczyna mieć krwotok z zębów i zaczyna "ryczeć" gryząc swe krzaczaste, brunatno - czarne (prawdopodobnie od brudu i smoły) włosy krzycząc: ''Wy kur#@!" oraz "Myślicie, że jesteście śmieszni?!''.Po badaniach zbadano kopułę i wykryto w ślinie obiektu wszelkiego rodzaju kwasy żrące, takie jak: kwas chlorowodorowy, kwas fosforowy (IV) i kwas węglowy i wiele skomplikowanych jonów złączonych z kwasem mrówkowym i solnym prawdopodobnie będących składnikiem jadu węży czy niektórych pająków.
Zbadano także po tych testach jego krew, która zawiera nic specjalnego oprócz stałego poziomu 6,7 promila alkoholu we krwi. Obiekt ma grupę krwi AB.
Obecnie Obiekt SCP 168 jest w stanie depresji i nie komunikuje się z otoczeniem. Obiekt przybył tu (7.05.2015) będąc wdrożony do pomieszczenia mieszczącymi 8 kamer z noktowizorami, lecz oddech obiektu niszczył za każdym razem te kamery, a obecna technologia nie potrafi wynaleźć kamer zdolnych podołać tym zjawiskom, dlatego 3 miesiące po wdrożeniu SCP 168 usunięto je.
Warto wspomnieć o tym, iż wprowadzono badania nad tym, jak się zachowuje obiekt podczas różnych temperatur; przy 13,6'C były najlepsze wyniki, gdyż wtedy stan hipotermiczny był równy 0, przy 45,2'C zemdlał i zaczęła mu lecieć krew z otworu gębowego oraz duża ilość moczu z każdego otworu włącznie z nozdrzami czy odbytem.
Na późniejszych badaniach sprawdzono, czy obiekt jest w stanie spożyć jakieś kalorie; otóż SCP 168 najbardziej lubi posiłki z etykietą ARO oraz gdy na składzie produktów są same związki chemiczne zwane E… , koszenila, i gdy na napisane jest: ''Produkt może zawierać śladowe ilości… . Szczególnie lubi jeść parówki, zupki chińskie, plastry ziemniaczane zwane chipsami, ketchup i surowe ziemniaki oraz dynie.

Opis: SCP 168 jest humanoidalną postacią mającą 1,73m wzrostu. Posiada dwie pary górnych siekaczy wymiarów 4,6cm x 10,1cm x 0,9cm; pozostałych zębów ma 13, wszystkie o objętości powyżej 4cm sześciennych. Został ten obiekt znaleziony w lesie nieopodal pewnej wioski z Polski, który kopulował 3 psy na raz jedząc przy tym parówki nieokreślonej marki. Ma on pazury długości 4cm pokrytymi brudem na obu kończynach. Jego silne zęby potrafią przebić nawet pancerz kalibru 76 mm z czystego żelaza.
Zabija on każdego, kogo zobaczy biegnąc do niego, niszcząc ściany i wszystko inne, następnie gryzie w kark usypiając , po czym przenosi ofiarę do wyznaczonego przez niego schronu; jak ofiara się obudzi, rozpoczyna kopulację i natychmiastowy zgon (opis po wykonaniu testu przy użyciu dwóch ludzi z personelu klasy D.

Notatka: Wszelakie informacje zaczerpnięte z ludzi z wioski, w której obiekt się znajdował oraz testów; ogólnie SCP 168 jest groźny i inne informacje są nieznane oprócz tego, iż jest ich więcej, toteż w każdym razie będzie miał nadany podpunkt, gdy znajdzie się inny SCP 168.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License