Duds
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-145

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: Obiekt powinien zostać przechowywany w pomieszczeniu dźwiękoszczelnym z jakimkolwiek urządzeniem elektronicznym. W wejściu zamiast drzwi muszą być lasery. Jakiekolwiek opuszczenie pomieszczenia przez stworzenie może skutkować jego ucieczką!

Opis: Stworzenie to humanoid o wzroście 158 cm i wadze 46 kg. Wygląda jak normalny Europejczyk. Umie się doskonale skradać. Bardzo głośne dźwięki go odstraszają. Z telefonu potrafi wykonać praktycznie każde narzędzie. Bez urządzenia elektronicznego podmiot staje się agresywny. Podczas gniewu staje się bardzo silny jest wstanie zniszczyć najsilniejszą ścianę na świecie.

** "Kult Internetu:** Miejskie Legendy mówią o tym, że pewnego razu do mieszkańców przyszły dziwne SMS-y. Zgłosili oni to na policję. Zlokalizowała ona ich źródło w starym bunkrze pośrodku lasu. Funkcjonariusze zniknęli z niewiadomych powodów. Wszyscy mieszkańcy ██████ bali się Go więc składali mu ofiary z telefonów, aby już nigdy go nie spotkali. Lecz stworzenie dalej kontynuowało swoje porwania. Społeczność miasta zdziwiła się że potwór porywa tylko osoby posiadające telefon komórkowy. Wokół porywacza utworzył się "kult internetu"
Obywatele ██████ modlili się do niego codziennie, a co 2 dni składali mu ofiarę z 24 telefonów komórkowych i jednego komputera. Ofiara była oddawana poprzez wysadzenie. Wybuch jest zagłuszany fajerwerkami, aby władze innych miast nie zainteresowały się tą sprawą. Według mieszkańców mogłoby to rozgniewać potwora i kontynuować dalsze porwania. Na przestrzeni dni wioskowi uzależniali się coraz bardziej i bardziej. W końcu choroba opanowała wolę miejscowych i zawładnęło nimi stworzenie. Zostali zmuszeni do okradania mieszkańców wioski oddalonej o ███ km, żeby pozyskać więcej telefonów. Z telefonów miał zostać zbudowany wielki mech, w którym humanoid miał być niepokonany. Wbrew planom takie natężenie telefonów zwróciło uwagę naszych agentów. Obiekt został zabespieczony i dostarczony do placówki 34.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License