ocena: 0+x
Identyfikator podmiotu: SCP-PL-x
Klasa podmiotu: Euclid
Specjalne Czynności Przechowawcze: Obiekt powinien być zabezpieczony w strefie-█. Nikt z personelu nie może denerwować podmiotu ten wpadnie w szał a, następnie przełamie zabezpieczenia przy tym zabijając personel. Byt myśli co nie pomaga nam w zabezpieczeniu unika pociski lub jeżeli nie możliwości schronienia daje się zabezpieczyć jego przechowalnia ma być ciemna i odcięta od światła.
Opis: Byt mierzy 158 centymetrów wzrostu. Obiekt został znaleziony przez Mobilne Formację Operacyjne-█ a, wszystkich znaleziono martwych oprócz samego obiektu. Przed agresją i zmienię się w czarną postać byt ma 15 lat lecz podczas agresji obiektu można zauważyć większe zmiany dotyczące, wieku, siły, i sposób myślenia. Podczas Agresji wiek natychmiastowo się zmienia może mieć 18 lat lub nawet 20 lat. Obiekt ma zmieniające się kolory macki które można łatwo dostrzec w nocy oświetlają doskonale teren nie ważne w jaki pomieszczeniu się znajduję czy to korytarz, ciemne pomieszczenie. Obiekt doskonale widzi w ciemności prawdopodobnie podczas agresji włącza się zdolność widzenia w ciemności.
Log incydentu 25.11.2019: Obiekt przełamał zabezpieczenia z powodu wkurzenia przez personel naukowy. Byt udał się do miejscowości Stargard. Obiekt zmierzał w stronę szkoły integracyjnej w której go znaleziono. Fundacja wysłała jednostkę MFO-█ z zamiarem schwytania anomalii. Podczas próby schwytania obiektu zginęło 20 członków MFO-█. Wszyscy cywile w obrzeże zdarzenia dostali środki amnezyjne. W wyniku tego Fundacja zwiększyła zabezpieczenia przechowalni
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License