SCP-PL-188
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-188

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-188 powinien być przechowywany w pomieszczeniu o wymiarach 3x3 [m]. By wejść do przechowalni trzeba się upewnić, czy obiekt znajduje się w stanie spoczynku. Przechowalnia musi być strzeżona przez dwóch (2) uzbrojonych strażników. SCP-PL-188 nie może opuścić przechowalni dopóki nie zezwoli na to pracownik z upoważnieniem poziomu 2 lub wyższego. Może opuścić przechowalnie tyko wtedy gdy będzie znajdował się w specjalnej kwadratowej klatce o wymiarach 1 [m].

Opis: SCP-PL-188 to ceramiczny krasnal ogrodowy o wysokości 50 cm i szerokości 27 cm. Ma białą brodę, czerwony kapelusz, czerwoną kamizelkę i zielone spodnie. W niektórych miejscach widać nie duże zarysowania. Posiada naostrzone końcówki palców u rąk, wystarczająco mogące wyrządzić duże skody. Mimo małych nóg i iż jest to ceramiczna figurka to potrafi szybko biegać i wysoko skakać. Prześwietlenie wykazało, że obiekt nie posiada w sobie żadnych narządów. Obiekt nie potrafi mówić, ale za to dobrze rozumie i reaguje na wszystkie słowa w języku polskim i angielskim.

SCP-PL-188 przemieszcza się po przechowalni rozglądając się prawdopodobnie szukając wyjścia, lecz większość czasu przebywa w stanie spoczynku. Gdy znajduje się w stanie spoczynku przestaje się ruszać i reagować na otoczenie, jednocześnie powodując powolną jego regenerację. Regeneracja rozpoczyna się wyłącznie od jednego największego odłamka głowy lub tułowia, wtedy reszta odłamków SCP-PL-188 zacznie znikać. Traw ona od 1 do 5 minut, nie wiadomo czy to jest od czegoś zależne. Żaden z odłamków podmiotu nie może opuszczać przechowalni.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License